Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 191: | Line 191: | ||
|| LEXINGTON | || LEXINGTON | ||
|| 2260.153 - 2260.180 | || 2260.153 - 2260.180 | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Iha_Harry|Iha, Harry]] | |||
|| [mailto:hiha_egroups@yahoo.com Email] | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (LT O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| COMM | |||
|| HOOD | |||
|| 2261.019 - | |||
|- | |- | ||
Line 252: | Line 265: | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Kiel_David|Kiel, David]] | |||
|| [mailto:xiaodave@sbcglobal.net Email] | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-3-command.png|Lieutenant (LT O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| NAV | |||
|| HOOD | |||
|| 2261.019 - | |||
|- | |- |