3,423
edits
Line 45: | Line 45: | ||
|| LEXINGTON | || LEXINGTON | ||
|| 2261.071 - | || 2261.071 - | ||
|- | |||
|| BEYOND | |||
|| [[Paladin_Gray|Gray]] | |||
|| [[Image:Badge2-300.png|50px|Starfleet Insignia Pin circa 2770|center]] | |||
|| PALADIN | |||
|| Advisor | |||
|| ODYSSEY | |||
|| 27711019.0000 - | |||
|} | |} | ||