3,423
edits
Line 676: | Line 676: | ||
|| 2261.071 | || 2261.071 | ||
|| Assigned ENS Serah Riley as COMM, USS LEXINGTON | || Assigned ENS Serah Riley as COMM, USS LEXINGTON | ||
|- | |||
|| 2010-07-26 | |||
|| 2261.071 | |||
|| Assigned CAPT Bruce "Lucky" Paulson as CO, USS REPUBLIC | |||
|- | |- |