3,423
edits
Line 433: | Line 433: | ||
|| CO | || CO | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2262.347 - 2263. | || 2262.347 - 2263.144 | ||
|} | |} | ||
|- | |||
|| ORIGINS | |||
|| [[Kiska_Merrick|Kiska Merrick]] | |||
|| [[Image:AT-O-2-sci-med.png|Lieutenant, JG (O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| NURSE | |||
|| HOOD | |||
|| 2263.144 | |||
<BR> | <BR> | ||