3,423
edits
No edit summary |
|||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|| ORIGINS | || ORIGINS | ||
|| [[ | || [[Kiska_Merrick|Kiska Merrick]] | ||
|| [[Image:AT-O- | || [[Image:AT-O-2-sci-med.png|Lieutenant, JG (O-2)]] | ||
|| LTJG | |||
|| NURSE | |||
|| | |||
|| | |||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| | || 2263.144 | ||
|- | |- | ||
Line 127: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
|| RPC Characters: || | || RPC Characters: || 14 | ||
|- | |- | ||
Line 379: | Line 361: | ||
|| COMM | || COMM | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2262.210<BR> | || 2262.210 - 2263.144<BR> | ||
|- | |- | ||
Line 433: | Line 415: | ||
|| SEC | || SEC | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2262.207 | || 2262.207 - 2263.144 | ||
|- | |- | ||
Line 442: | Line 424: | ||
|| FO | || FO | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2262.216 | || 2262.216 - 2262.347 | ||
|- | |- | ||
Line 451: | Line 433: | ||
|| CO | || CO | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2262.347 | || 2262.347 - 2263.150 | ||
|} | |} | ||
<BR> | <BR> | ||
Line 653: | Line 635: | ||
|| 1 | || 1 | ||
|| Marcus Hastings | || Marcus Hastings | ||
|- | |||
|| NUR | |||
|| 1 | |||
|| Kiska Merrick | |||
|- | |- |