3,423
edits
No edit summary |
|||
Line 45: | Line 45: | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2262.210<BR> | || 2262.210<BR> | ||
|- | |||
|| BEYOND | |||
|| [[Paladin_Gray|Gray]] | |||
|| [[Image:Badge2-300.png|50px|Starfleet Insignia Pin circa 2770|center]] | |||
|| PALADIN | |||
|| Advisor | |||
|| ODYSSEY | |||
|| 27720831<BR> | |||
|- | |- | ||
Line 434: | Line 443: | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2262.216 | || 2262.216 | ||
|- | |||
|| BEYOND | |||
|| [[Paladin_Gray|Gray]] | |||
|| [[Image:Badge2-300.png|50px|Starfleet Insignia Pin circa 2770|center]] | |||
|| PALADIN | |||
|| Advisor | |||
|| ODYSSEY | |||
|| 27720831 | |||
|} | |} |