3,423
edits
Line 26: | Line 26: | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2262.207 | || 2262.207 | ||
|- | |||
|| ORIGINS | |||
|| [[ORIGINS:_Serah_Riley|Serah Riley]] | |||
|| [[Image:AT-O-1-eng-sec.png|Ensign (O-1)]] | |||
|| ENS | |||
|| COMM | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2262.210<BR> | |||
|- | |- | ||
Line 37: | Line 46: | ||
|} | |} | ||
<BR> | <BR> | ||