3,423
edits
Line 660: | Line 660: | ||
|| 2009-06-01 | || 2009-06-01 | ||
|| 2260.153 | || 2260.153 | ||
|| Assigned LCDR Sean Merrick as FO | || Assigned LCDR Sean Merrick as FO, USS HOOD | ||
|- | |||
|| 2010-03-12 | |||
|| 2261.071 | |||
|| Assigned ENS Serah Riley as COMM, USS LEXINGTON | |||
|- | |- |