3,423
edits
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
|| ORIGINS | |||
|| [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| [[ORIGINS:_Sean_Merrick | Sean Merrick]] | |||
|| LCDR | |||
|| FO | |||
|| HOOD | |||
|| 2260.153 - | |||
|- | |||
|| ORIGINS | || ORIGINS | ||
|| [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | || [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] |