3,423
edits
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|| <U> | || <U>E. Contact Info</U>|| | ||
|- | |||
|| Homepage: || [http://ecualegacy.blogspot.com/ ecualegacy.blogspot.com] | |||
|- | |||
|| E-mail: || [mailto:brian.v.mansur@mchsi.com brian.v.mansur@mchsi.com] | |||
|- | |||
|| || <BR> | |||
|- | |||
|| <U>C. Ethnic Data</U>|| | |||
|- | |- | ||
Line 59: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|| <U> | || <U>D. Family</U>|| | ||
|- | |- | ||
Line 71: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
|| <U> | || <U>E. ASR Membership</U>|| | ||
|- | |- | ||
Line 81: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
|| RPC Characters: || 8 | || RPC Characters: || 8 | ||
|- | |- |