1,478
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|TAC|| [[Image:Lcdr_support_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[Esse Kere Ahaus Schaan]] || [mailto:jjenkins@alumni.upenn.edu Jenkins, Jeffrey] | |TAC|| [[Image:Lcdr_support_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[Esse Kere Ahaus Schaan]] || [mailto:jjenkins@alumni.upenn.edu Jenkins, Jeffrey] | ||
|- | |- | ||
| | |ENG|| [[Image:Lcdr_engineering_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Scott Peterson† || [mailto:soward7979@gmail.com Sowards, Tim] | ||
|- | |- | ||
|MCO|| [[Image:Ltm_marines_small.png|Lieutenant Major (O-3)]] || LTM || [[Lauren Taylor]]& | |SEC|| [[Image:Lcdr_support_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[Deanna Houston]]† || [mailto:tess691@aol.com McNeeley, Mary] | ||
|- | |||
|SCI|| [[Image:Lt_sciences_small.png|Lieutenant(O-3)]] || LT || Catherine Denning† || [mailto:soward7979@gmail.com Sowards, Tim] | |||
|- | |||
|NAV|| [[Image:Lt_command_small.png|Lieutenant(O-3)]] || LT || Lindsey Cruz† || [mailto:soward7979@gmail.com Sowards, Tim] | |||
|- | |||
|MCO|| [[Image:Ltm_marines_small.png|Lieutenant Major (O-3)]] || LTM || [[Lauren Taylor]]† || [mailto:murphysje@yahoo.com Murphy, Sean] | |||
|- | |- | ||
Line 27: | Line 33: | ||
</center> | </center> | ||
& | †PNPC |
edits