270
edits
Line 132: | Line 132: | ||
|- | |- | ||
|Fes'gos||[[Image:Fesgos.GIF]]||Senior Chief Warrant Officer||||Gol'gos||[[Image:Golgos.GIF]]||Chief Warrant Officer, Second Class | |Fes'gos||[[Image:Fesgos.GIF]]||Senior Chief Warrant Officer||||Gol'gos||[[Image:Golgos.GIF]]||Chief Warrant Officer, Second Class | ||
|- | |||
|Uan'ende||[[Image:Uanende.GIF]]||Master Chief Petty Officer||||Das'ende||[[Image:Desende.GIF]]||Senior Chief Petty Officer | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |
edits