88
edits
Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
|SCI || [[Image:Ltjg_sciences_small.png|Lieutenant JG (O-2)]] || LTJG || [[Terrh tr'Khev]] || [mailto:mjimerson86@gmail.com Jimerson, Matthew] | |SCI || [[Image:Ltjg_sciences_small.png|Lieutenant JG (O-2)]] || LTJG || [[Terrh tr'Khev]] || [mailto:mjimerson86@gmail.com Jimerson, Matthew] | ||
|- | |||
|ENG || Vacant || Vacant || Open || [mailto:markchessman64@yahoo.com Apply Today] | |||
|} | |} |
edits