88
edits
(FEARLESS move SCI to OPS, change CMO to NPC) |
|||
Line 116: | Line 116: | ||
|CO || [[Image:O-6.png|Captain (O-6)]] || CAPT || [[Samuel Lynch]] || [mailto:markchessman64@yahoo.com Bedford, Roger] | |CO || [[Image:O-6.png|Captain (O-6)]] || CAPT || [[Samuel Lynch]] || [mailto:markchessman64@yahoo.com Bedford, Roger] | ||
|- | |- | ||
| | |oIC Space Defense || [[Image:o-5.png|Commander (O-5)]] || CDR || [[Robin Ellery]] || [mailto:anna_cordray@sbcglobal.net Cordray, Anna] | ||
|- | |- | ||
| | |XO || [[Image:o-5.png|Commander (O-5)]] || CDR || [[Surya Arani]] || [mailto:execofficerstark@gmail.com Stark, Erica] | ||
|- | |- | ||
| | |2O || [[Image:Lcdr_support_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[Sruk Dahk]] || [mailto:markehanford@gmail.com Hanford, Mark] | ||
|- | |||
|CNS || [[Image:Lt_medical_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Mark Haworth]] || [mailto:jonhasr@gmail.com H, Jon] | |||
|- | |- | ||
|MED || [[Image:Ltjg_medical_small.png|Lieutenant JG (O-2)]] || LTJG || [[Treh Dellen]] || [mailto:mandarhobbit@gmail.com Glasscock, Amanda] (LOA) | |MED || [[Image:Ltjg_medical_small.png|Lieutenant JG (O-2)]] || LTJG || [[Treh Dellen]] || [mailto:mandarhobbit@gmail.com Glasscock, Amanda] (LOA) | ||
|- | |- | ||
| | |SEC || [[Image:Ltjg_support_small.png|Lieutenant JG (O-2)]] || LTJG || [[Mize Oloft]] || [mailto:lokison123@gmail.com Han, Mike] | ||
|- | |- | ||
|SCI || [[Image: | |SCI || [[Image:Ltjg_sciences_small.png|Lieutenant JG (O-2)]] || LTJG || [[Terrh tr'Khev]] || [mailto:mjimerson86@gmail.com Jimerson, Matthew] | ||
|} | |} |
edits