1,478
edits
No edit summary |
|||
Line 78: | Line 78: | ||
|CO || [[Image:Capt_command_small.png|125px|Captain (O-6)]] || CAPT || Jennifer Hawk || Romero, Juan A. | |CO || [[Image:Capt_command_small.png|125px|Captain (O-6)]] || CAPT || Jennifer Hawk || Romero, Juan A. | ||
|- | |- | ||
|XO || [[Image: | |XO || [[Image:Lcdr_command_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Samantha Huntingdon-Mara || Povey, Jenna | ||
|- | |- | ||
| | |ENG || [[Image:Lcdr_engineering_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Stacy Roger || Barret, Craig | ||
|- | |- | ||
|OPS || [[Image:Ltjg_support_small.png|125px|Lieutenant, junior grade (O-2)]] || LTjg || Viktor Zhukovsky || Kane, Citizen | |OPS || [[Image:Lt_support_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Sheres P'Trell]] || Dubrov, Susanne | ||
|- | |||
|NAC|| [[Image:Ltjg_support_small.png|125px|Lieutenant, junior grade (O-2)]] || LTjg || Viktor Zhukovsky || Kane, Citizen | |||
|- | |- | ||
|TAC || [[Image:Ens_support_small.png|125px|Ensign (O-1)]] || ENS || Arien Dhavial Carter || MacKenzie, Nel | |TAC || [[Image:Ens_support_small.png|125px|Ensign (O-1)]] || ENS || Arien Dhavial Carter || MacKenzie, Nel | ||
|- | |- | ||
|SCI || [[Image:Ens_sciences_small.png|125px|Ensign (O-1)]] || ENS || Marasmius Callas || [mailto:kallesin666@gmail.com Martens, David] | |SCI || [[Image:Ens_sciences_small.png|125px|Ensign (O-1)]] || ENS || [[Marasmius Callas]] || [mailto:kallesin666@gmail.com Martens, David] | ||
|- | |- | ||
|MED || [[Image:Lt_medical_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Zor Kon || Mills, Andrea | |MED || [[Image:Lt_medical_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Zor Kon || Mills, Andrea | ||
Line 97: | Line 97: | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
===USS ''Valhalla'', NCC-18000=== | ===USS ''Valhalla'', NCC-18000=== |
edits