78
edits
Line 144: | Line 144: | ||
!width="125" bgcolor="#667BD9"|PLAYER | !width="125" bgcolor="#667BD9"|PLAYER | ||
|- | |- | ||
|CO || [[Image:Capt_command_small.png|125px|Captain (O-6)]] || | |CO || [[Image:Capt_command_small.png|125px|Captain (O-6)]] || aCAPT || Sareka || Summa, Bruce | ||
|- | |- | ||
|XO || [[Image:Cdr_command_small.png|125px|Commander (O-5)]] || CDR || Sobek || Thigpen, Kevin | |XO || [[Image:Cdr_command_small.png|125px|Commander (O-5)]] || CDR || Sobek || Thigpen, Kevin | ||
|- | |- | ||
|CIC || || || ''** | |CIC || || || ''**Vacant**'' || | ||
|- | |||
|OPS || [[Image:Lt_support_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT ||Shayiana Ayindrias || Rogers, Alan | |OPS || [[Image:Lt_support_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT ||Shayiana Ayindrias || Rogers, Alan | ||
|- | |- | ||
Line 156: | Line 157: | ||
|- | |- | ||
|MED || || || ''**Vacant**'' || | |MED || || || ''**Vacant**'' || | ||
|- | |||
|COU || || || ''**Vacant**'' || | |COU || || || ''**Vacant**'' || | ||
|- | |||
|MCO || [[Image:Ltm_marines_small.png|125px|Lieutenant Major (O-3)]] || LMAJ || Michael Kingston || Menz, Paul | |MCO || [[Image:Ltm_marines_small.png|125px|Lieutenant Major (O-3)]] || LMAJ || Michael Kingston || Menz, Paul | ||
|} | |} |
edits