3,423
edits
Line 95: | Line 95: | ||
|| [[DT'ral Holiday Lloann'mhrahel Lupa|DT'ral Holiday Lloann'mhrahel Lupa]] | || [[DT'ral Holiday Lloann'mhrahel Lupa|DT'ral Holiday Lloann'mhrahel Lupa]] | ||
|| Richard Broders | || Richard Broders | ||
|| [mailto:rbroders@gmail | || [mailto:rbroders@gmail.com Email] | ||
|| 27710726.0000 | || 27710726.0000 | ||
|- | |||
|| ADVISOR | |||
|| [[Image:Badge2-300.png|50px|Starfleet Insignia Pin circa 2770|center]] | |||
|| PALADIN | |||
|| || [[Paladin_Gray|Gray]] | |||
|| [[Mansur_Brian|Mansur, Brian]] | |||
|| [mailto:ecuasage@gmail.com Email] | |||
|| 27720831.0000 | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |