888
edits
Dunstvangeet (talk | contribs) (Created page with '{| |- | Lieutenant Torenn<br> 125px|Lieutenant (0-3)<br> Chief Engineer<br> SB SAIKAI, TACRON 49, [[Silver_Fleet|S...') |
Dunstvangeet (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
Chief Engineer<br> | Chief Engineer<br> | ||
[[SB SAIKAI]], [[Tactical_Squadron_49|TACRON 49]], [[Silver_Fleet|SILVER FLEET]] | [[SB SAIKAI]], [[Tactical_Squadron_49|TACRON 49]], [[Silver_Fleet|SILVER FLEET]] | ||
| | |||
{| cellpadding=0 cellspacing=0 | |||
|- | |||
| width=50 | | |||
| width=50 | | |||
| width=50 | | |||
| width=50 | | |||
| width=50 | | |||
| width=50 | | |||
|- | |||
| colspan=2 | {{ribbon|number=1|image=Rom.png}} | |||
| colspan=2 | {{ribbon|number=1|image=Alpha.png}} | |||
| colspan=2 | {{ribbon|number=1|image=Beta.png}} | |||
|- | |||
| colspan=2 | {{ribbon|number=1|image=Org.png}} | |||
| colspan=2 | {{ribbon|number=1|image=Grn.png}} | |||
| colspan=2 | {{ribbon|number=1|image=Svr.png}} | |||
|} | |||
|- | |- | ||
| Lieutenant Mikell Dahl<br> | | Lieutenant Mikell Dahl<br> |
edits