4,645
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
|XO || [[Image:O-5.png|Commander(O-5)]] || CDR || [[TBD]] || [mailto:sowards1717@yahoo.com Sowards, Tim] | |XO || [[Image:O-5.png|Commander(O-5)]] || CDR || [[TBD]] || [mailto:sowards1717@yahoo.com Sowards, Tim] | ||
|- | |||
|CMO|| [[Image:Cdr_medical_small.png|Commander (O-5)]] || CDR || [[TBD]] || [mailto:sowards1717@yahoo.com Sowards, Tim] | |||
|- | |- | ||
|OPS|| [[Image:Lcdr_support_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[TBD]] || [mailto:sowards1717@yahoo.com Sowards, Tim] | |OPS|| [[Image:Lcdr_support_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[TBD]] || [mailto:sowards1717@yahoo.com Sowards, Tim] |
edits