3,423
edits
No edit summary |
|||
Line 177: | Line 177: | ||
|| LEXINGTON | || LEXINGTON | ||
|| 2261.068 - 2262.190 | || 2261.068 - 2262.190 | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|- | |||
|| [[Colley_Josh|Colley, Josh]] | |||
|| [mailto:lupis.omglolol@gmail.com Email] | |||
|| [[ORIGINS:_Lukas_Werner|Lukas Werner]] | |||
|| [[Image:AT-O-1-eng-sec.png|Ensign (O-1)]] | |||
|| ENG | |||
|| ENS | |||
|| CONTELLATION | |||
|| 2263.112 - | |||
|- | |- | ||
Line 1,225: | Line 1,239: | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2263.046 - | || 2263.046 - | ||
|- | |- |