Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
|||
Line 254: | Line 254: | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Harper_Charli|Harper, Charli]] | |||
|| [mailto:anurbaneusername@gmail.com Email] | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-1-eng-sec.png|Ensign (ENS O-1)]] | |||
|| ENS | |||
|| COMM | |||
|| ENDEAVOR | |||
|| 2261.205 - | |||
|- | |- | ||
Line 690: | Line 703: | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
|| 2260.167 - | || 2260.167 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Rogers_Alan|Rogers, Alan]] | |||
|| [mailto:masterofwords@sbcglobal.net Email] | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-1-eng-sec.png|Ensign (ENS O-1)]] | |||
|| ENS | |||
|| TBD | |||
|| TBD | |||
|| 2261.205 - | |||
|- | |- |