Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 113: | Line 113: | ||
|[[Jenkins_Jeffrey|Jenkins, Jeffrey]] | |[[Jenkins_Jeffrey|Jenkins, Jeffrey]] | ||
|| LT || Augustus Brooks || SCI || CONSTELLATION || 2260.150- || | || LT || Augustus Brooks || SCI || CONSTELLATION || 2260.150- || | ||
|- | |||
| <BR> || | |||
|- | |||
|[[Johnson_Marc|Johnson, Marc]] | |||
|| LT || TBD || SEC || CONSTELLATION || 2260.150- || | |||
|- | |- |