1,478
edits
Line 186: | Line 186: | ||
!width="125" bgcolor="#667BD9"|PLAYER | !width="125" bgcolor="#667BD9"|PLAYER | ||
|- | |- | ||
|CO || | |CO || [[Image:Capt_command_small.png|125px|Captain (O-64)]] || || TBA || Rogers, Alan^ | ||
|- | |- | ||
|XO || [[Image:Cdr_command_small.png|125px|Commander (O- | |XO || [[Image:Cdr_command_small.png|125px|Commander (O-5)]] || CDR || Rev. Freedom Attucks || McKamie, Reginald | ||
|- | |- | ||
|OPS || [[Image:Lcdr_support_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Kasandra “Kas” Torre || Romero, Juan A. | |OPS || [[Image:Lcdr_support_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Kasandra “Kas” Torre || Romero, Juan A. | ||
Line 204: | Line 204: | ||
|COU || [[Image:Lcdr_medical_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-3)]] || LCDR || Michael Calvaruso || Sterner, Wesley | |COU || [[Image:Lcdr_medical_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-3)]] || LCDR || Michael Calvaruso || Sterner, Wesley | ||
|- | |- | ||
|MCO || [[Image:2lt_marines_small.png|125px|Second Lieutenant (O-1)]] || 2LT || Brice Averies || Hayes, Sebastian | |MCO || [[Image:2lt_marines_small.png|125px|Second Lieutenant (O-1)]] || 2LT || Brice Averies || Hayes, Sebastian | ||
|- | |||
|MXO || [[Image:2lt_marines_small.png|125px|Second Lieutenant (O-1)]] || 2LT || Gregory Klondike || Sterner, Wesley | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |
edits