1,476
edits
Stuffinator (talk | contribs) No edit summary |
Stuffinator (talk | contribs) |
||
Line 116: | Line 116: | ||
|XO || [[Image:Lcdr_command_small.png|125px|Lieutenant Commander(O-4)]] || LCDR || [[Steven Francis Drake]] || [mailto:w_ds@gmx.at Wiedner, Stefan] | |XO || [[Image:Lcdr_command_small.png|125px|Lieutenant Commander(O-4)]] || LCDR || [[Steven Francis Drake]] || [mailto:w_ds@gmx.at Wiedner, Stefan] | ||
|- | |- | ||
|2O || || || ''**Vacant**'' || | |||
|- | |||
|CIC || || || ''**Vacant**'' || | |||
|- | |||
|OPS || || || ''**Vacant**'' || | |OPS || || || ''**Vacant**'' || | ||
|- | |- |
edits