888
edits
Dunstvangeet (talk | contribs) |
|||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|^CIC|| [[Image:Lcdr_command_small.png|125|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Samuel Clayton || Bartlett, Bryan | |^CIC|| [[Image:Lcdr_command_small.png|125|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Samuel Clayton || Bartlett, Bryan | ||
|- | |- | ||
| | |ENG || [[Image:Lt_engineering_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Torenn || [mailto:Alan.L.Martin@comcast.net Martin, Alan] | ||
|- | |- | ||
|TAC || [[Image:Ens_support_small.png|125px|Ensign (O-1)]] || ENS || Jason Prix || Zarzycki, Pawel | |SEC || [[Image:Lt_support_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Jacob Decker || [mailto:azmavereick@yahoo.com Sowards, Tim] | ||
|- | |||
|TAC || [[Image:Ens_support_small.png|125px|Ensign (O-1)]] || ENS || Jason Prix || Zarzycki, Pawel | |||
|- | |- | ||
|FCO || [[Image:Lt_flightops_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Ryan Wolfe || US NPC | |FCO || [[Image:Lt_flightops_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Ryan Wolfe || US NPC | ||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
|COU || [[Image:Lcdr_medical_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Kiejac || Forsaith-Smith, Merrica | |COU || [[Image:Lcdr_medical_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Kiejac || Forsaith-Smith, Merrica | ||
|- | |- | ||
|MCO || [[Image: | |MCO || [[Image:Col_marines_small.png|125px|Colonel (O-6)]] || COL || ''**vacent**'' || | ||
|- | |- | ||
|^OSFI || || || | |^OSFI || || || ''**vacent**'' || | ||
|- | |- | ||
|^JAG || [[Image:Lt_intel_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Edward Brammer || PNPC-Martin | |^JAG || [[Image:Lt_intel_small.png|125px|Lieutenant (O-3)]] || LT || Edward Brammer || PNPC-Martin | ||
|- | |- bgcolor=#ccf | ||
|^CSS || || || Thaddeus Crane || Shea, Mike | |^CSS || || || Thaddeus Crane || Shea, Mike | ||
|- | |- bgcolor=#ccf | ||
|^DSC || || || Fayette Sterling || Eagle, Madonna | |^DSC || || || Fayette Sterling || Eagle, Madonna | ||
|} | |} |
edits