1,478
edits
Line 107: | Line 107: | ||
|TAC || [[Image:Ltjg_support_small.png|125px|Lieutenant, junior grade (O-2)]] || LTjg || TBA || Levanoni, Yoni | |TAC || [[Image:Ltjg_support_small.png|125px|Lieutenant, junior grade (O-2)]] || LTjg || TBA || Levanoni, Yoni | ||
|- | |- | ||
| | |SEC || [[Image:Ltjg_support_small.png|125px|Lieutenant, junior grade (O-2)]] || LTjg || Jordana Stern || Uribe, Jeff | ||
|- | |- | ||
|NAV || [[Image:Ltjg_support_small.png|125px|Lieutenant, junior grade (O-2)]] || LTjg || Vixen Moore || Herd, Markku | |NAV || [[Image:Ltjg_support_small.png|125px|Lieutenant, junior grade (O-2)]] || LTjg || Vixen Moore || Herd, Markku | ||
|- | |||
|SCI || || || ''**Vacant**'' || | |||
|- | |- | ||
|MED || [[Image:Lcdr_medical_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Jhael Ilias || Collette, Michelle | |MED || [[Image:Lcdr_medical_small.png|125px|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || Jhael Ilias || Collette, Michelle |
edits