3,423
edits
Line 421: | Line 421: | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2262.237 - 2262.348 | || 2262.237 - 2262.348 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:_Alexander_Fountain|Alexander Fountain]] | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| ENG | |||
|| INTREPID | |||
|| 2263.112 - | |||
|- | |- | ||
Line 539: | Line 549: | ||
|| DEFIANT | || DEFIANT | ||
|| 2261.088 - 2262.212 | || 2261.088 - 2262.212 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:|Alexandre Dubois]] | |||
|| [[Image:AT-O-1-eng-sec.png|Ensign (O-1)]] | |||
|| LT | |||
|| MED | |||
|| INTREPID | |||
|| 2263.112 - | |||
|- | |- |