3,423
edits
Line 189: | Line 189: | ||
|| [mailto:s-apple@comcast.net Email] | || [mailto:s-apple@comcast.net Email] | ||
|| 2260.153 | || 2260.153 | ||
|- | |||
|| NUR | |||
|| [[Image:AT-O-2-sci-med.png|Lieutenant, JG (O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| [[Kiska_Merrick|Kiska Merrick]] | |||
|| [[Mansur_Brian|Mansur, Brian]] | |||
|| [mailto:ecuasage@gmail.com Email] | |||
|| 2263.144 | |||
|- | |- | ||
|| SCI | || SCI |