Mansur Brian: Difference between revisions
From StarFleet Bureau of Information
Line 461: | Line 461: | ||
|| 1 | || 1 | ||
|| Serah Riley | || Serah Riley | ||
|- | |||
|| ADVISOR | |||
|| 1 | |||
|| Paladin Gray | |||
|- | |- |
Line 461: | Line 461: | ||
|| 1 | || 1 | ||
|| Serah Riley | || Serah Riley | ||
|- | |||
|| ADVISOR | |||
|| 1 | |||
|| Paladin Gray | |||
|- | |- |