ORIGINS: Club Membership Roster: Difference between revisions
From StarFleet Bureau of Information
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 341: | Line 341: | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2261.019 - | || 2261.019 - | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| COMM | |||
|| DEFIANT | |||
|| 2261.089 - | |||
|- | |- |