Blue Fleet Roster: Difference between revisions
From StarFleet Bureau of Information
Line 210: | Line 210: | ||
|- | |- | ||
|SCI || 2 || NOVA, EXCALIBUR | |SCI || 2 || NOVA, EXCALIBUR | ||
|- | |||
|SEC || 1 || VALHALLA | |||
|- | |- | ||
|MED || 0 || | |MED || 0 || |
Line 210: | Line 210: | ||
|- | |- | ||
|SCI || 2 || NOVA, EXCALIBUR | |SCI || 2 || NOVA, EXCALIBUR | ||
|- | |||
|SEC || 1 || VALHALLA | |||
|- | |- | ||
|MED || 0 || | |MED || 0 || |