3,423
edits
(10 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 177: | Line 177: | ||
|| LEXINGTON | || LEXINGTON | ||
|| 2261.068 - 2262.190 | || 2261.068 - 2262.190 | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|- | |||
|| [[Colley_Josh|Colley, Josh]] | |||
|| [mailto:lupis.omglolol@gmail.com Email] | |||
|| [[ORIGINS:_Lukas_Werner|Lukas Werner]] | |||
|| [[Image:AT-O-1-eng-sec.png|Ensign (O-1)]] | |||
|| ENG | |||
|| ENS | |||
|| CONTELLATION | |||
|| 2263.112 - | |||
|- | |- | ||
Line 266: | Line 280: | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2263.112 - | || 2263.112 - | ||
|- | |- | ||
Line 306: | Line 319: | ||
|| ENG | || ENG | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2261.355 - | || 2261.355 - 2263.205 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Habsburger_Franz|Franz-Joseph Habsburger]] | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| ENG | |||
|| HOOD | |||
|| 2263.205 - | |||
|- | |- | ||
Line 417: | Line 440: | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2263.112 - | || 2263.112 - | ||
|- | |- | ||
Line 594: | Line 616: | ||
|| [[ORIGINS:_Justin Farralon|Justin Farralon]] | || [[ORIGINS:_Justin Farralon|Justin Farralon]] | ||
|| [[Image:AT-O-2-eng-sec.png|Lieutenant, JG (LTJG O-2)]] | || [[Image:AT-O-2-eng-sec.png|Lieutenant, JG (LTJG O-2)]] | ||
|| LTJG | |||
|| ENG | || ENG | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
Line 619: | Line 642: | ||
|| CO | || CO | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2263.155 - | || 2263.155 - 2263.205 | ||
|- | |- | ||
Line 674: | Line 697: | ||
|| NUR | || NUR | ||
|| HOOD | || HOOD | ||
|| 2263.144 - | || 2263.144 - 2263.286 | ||
|- | |- | ||
Line 749: | Line 772: | ||
|| CONSTELLATION | || CONSTELLATION | ||
|| 2262.080 - 2263.103 | || 2262.080 - 2263.103 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 758: | Line 782: | ||
|| DEFIANT | || DEFIANT | ||
|| 2261.064 - 2262.349 | || 2261.064 - 2262.349 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
Line 792: | Line 817: | ||
|| NAV | || NAV | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2262.021 - | || 2262.021 - 2262.350 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Haden_Scorpio|Haden, Scorpio]] | |||
|| [[Image:AT-O-4-command.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| FO | |||
|| REPUBLIC | |||
|| 2262.350 - 2263.205 | |||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[Haden_Scorpio|Haden, Scorpio]] | |||
|| [[Image:AT-O-4-eng-sec.png|Lieutenant Commander (O-4)]] | |||
|| LCDR | |||
|| SEC | |||
|| HOOD | |||
|| 2263.205 - | |||
|- | |- | ||
Line 811: | Line 856: | ||
|- | |- | ||
|| [[O'Hanlon_Shane|O'Hanlon, Shane]] | || [[O'Hanlon_Shane|O'Hanlon, Shane]] | ||
|| [mailto:sohanlon07@gmail.com Email] | || [mailto:sohanlon07@gmail.com Email] | ||
Line 819: | Line 863: | ||
|| ENS | || ENS | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
|| 2263.015 - | || 2263.015 - 2262.135 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:_Sean Aaron|Sean Aaron]] | |||
|| [[Image:AT-O-3-eng-sec.png|Lieutenant (O-3)]] | |||
|| ENG | |||
|| LT | |||
|| HOOD | |||
|| 2262.320 - 2262.135 | |||
|- | |- | ||
Line 838: | Line 891: | ||
|| [[ORIGINS:_M'Barra_Brighteyes|M'Barra Brighteyes]] | || [[ORIGINS:_M'Barra_Brighteyes|M'Barra Brighteyes]] | ||
|| [[Image:AT-O-4-sci-med.png|Lieutenant Commander (LCDR O-4)]] | || [[Image:AT-O-4-sci-med.png|Lieutenant Commander (LCDR O-4)]] | ||
|| LCDR | |||
|| MED | || MED | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
Line 972: | Line 1,026: | ||
|| SCI | || SCI | ||
|| ENDEAVOR | || ENDEAVOR | ||
|| 2261.205 - | || 2261.205 - 2263.204 | ||
|- | |- | ||
Line 982: | Line 1,036: | ||
|| SCI | || SCI | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2261.237 - | || 2261.237 - 2263.204 | ||
|- | |- | ||
Line 1,218: | Line 1,272: | ||
|| SEC | || SEC | ||
|| REPUBLIC | || REPUBLIC | ||
|| 2263.046 - | || 2263.046 - 2263.205 | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
|| | || | ||
|| [[ORIGINS: | || [[ORIGINS: Michael Thomas Gibson|Michael Thomas Gibson]] | ||
|| [[Image:AT-O- | || [[Image:AT-O-2-eng-sec.png|Lieutenant jg (O-2)]] | ||
|| | || LTJG | ||
|| | || COMM | ||
|| | || HOOD | ||
|| 2263. | || 2263.205 - | ||
|- | |- |