1,478
edits
No edit summary |
|||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
|OPS|| [[Image:Lcdr_support_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[Diana Fornier]] || Bechtoldt, Antje | |OPS|| [[Image:Lcdr_support_small.png|Lieutenant Commander (O-4)]] || LCDR || [[Diana Fornier]] || Bechtoldt, Antje | ||
|- | |- | ||
|TAC/SEC || [[Image:Lt_support_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Hikaru Chatham]] || [mailto:amills@gallatinriver.net Mills, Andrea] | |TAC/SEC || [[Image:Lt_support_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Hikaru Chatham]] || [mailto:amills@gallatinriver.net Mills, Andrea] | ||
|- | |- | ||
|ENG || [[Image:Ltjg_engineering_small.png|Lieutenant, junior grade (O-2)]] || LTjg || [[Auren Kigel]] | |||
|| Chao Finnell, Elaine | |||
|- | |||
|SCI || [[Image:Lt_sciences_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Talia Virn]] || Mueller, Marco | |SCI || [[Image:Lt_sciences_small.png|Lieutenant (O-3)]] || LT || [[Talia Virn]] || Mueller, Marco | ||
|- | |- |
edits