Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
|||
Line 459: | Line 459: | ||
|| COMM | || COMM | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2260.291 - | || 2260.291 - 2261.155 | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| [[ORIGINS:_Justin Farralon|Justin Farralon]] | |||
|| [[Image:AT-O-2-eng-sec.png|Lieutenant, JG (LTJG O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| ENG | |||
|| INTREPID | |||
|| 2261.155 - | |||
|- | |- |