Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 574: | Line 574: | ||
|| DEFIANT | || DEFIANT | ||
|| 2261.058 - | || 2261.058 - | ||
|- | |||
|| | |||
|| | |||
|| TBD | |||
|| [[Image:AT-O-6-command.png|Captain (O-6)]] | |||
|| CAPT | |||
|| CO | |||
|| ENDEAVOR | |||
|| 2261.091 - | |||
|- | |- |