Bureaucrats, developer, Administrators
10,625
edits
No edit summary |
m (Reverted edits by Drainu8 (Talk) to last version by Brian.v.mansur) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
[[Category:ASR: ORIGINS]] | |||
{{template:ORIGINS_header}} | {{template:ORIGINS_header}} | ||
Line 116: | Line 116: | ||
|| FO/NAV | || FO/NAV | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2260.153 - | |||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Dockstander_Craig|Dockstander, Craig]] | |||
|| [mailto:craigdockstander@yahoo.com Email] | |||
|| [[ORIGINS:_Zoe_Cook|Zoe Cook]] | |||
|| [[Image:AT-O-2-command.png|Lieutenant JG (LTjg O-2)]] | |||
|| LTJG | |||
|| HELM | |||
|| LEXINGTON | |||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||
Line 360: | Line 373: | ||
|| CO | || CO | ||
|| INTREPID | || INTREPID | ||
|| 2260.153 - | |||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[Sharp_Dale|Sharp, Dale]] | |||
|| [mailto:dale-sharp90@hotmail.com Email] | |||
|| [[ORIGINS:_Kurtus_Mitchell|Kurtus Mitchell]] | |||
|| [[Image:AT-O-3-sci-med.png|Lieutenant (LT O-3)]] | |||
|| LT | |||
|| SCI | |||
|| LEXINGTON | |||
|| 2260.153 - | || 2260.153 - | ||