3,423
edits
Line 252: | Line 252: | ||
|| [[Van_Der_Maas_Greg|Van Der Maas, Greg]] | || [[Van_Der_Maas_Greg|Van Der Maas, Greg]] | ||
|| [[ORIGINS:_Braax|Braax]] || ENS || HELM || INTREPID || 2260.153 - | || [[ORIGINS:_Braax|Braax]] || ENS || HELM || INTREPID || 2260.153 - | ||
|- | |||
|| <BR> | |||
|- | |||
|| [[New_Character|New Character]] | |||
|| [[ORIGINS:_New_Player|New Player]] || RANK || BILLET || UNIT || Stardate - | |||
|- | |- |